Pro-Huolto Ky – Huoltokorjaamo Lahdesta

Yritys

Päijät-Hämeen johtavalla huoltokorjaamolla on takanaan pitkä ja rikas historia. Lahdessa vuonna 1987 perustettu yrityksemme on nyt tarjonnut konehuoltoa Päijät-Hämeen alueella yli neljännesvuosikymmenen. Vuosien varrella Pro-Huolto Lehtonen Oy on kasvanut ja kehittynyt! 


Tänä päivänä Pro-Huolto Lehtonen Oy tunnetaan laadustaan ja ripeydestään. Me korjaamme ja huollamme niin maatalous-, maanrakennus- ja kiinteistöhuoltokoneesikin nopeasti ja luotettavasti! Meiltä saat myös tarvitsemasi varaosat työkoneisiisi, ja edustamiamme merkkejä ovat muuan muassa Yanmar, Gehl, Indexator ja Bobcat.

Pyydä tarjous!

Huoltokorjaamon väki

Kuten asiaan kuuluu, Pro-Huolto Lehtonen Oy:n henkilöstö koostuu alan rautaisista ammattilaisista. Pidämme tietomme ja taitomme eri merkkien osalta ajan tasalla, joten voit luottaa osaamiseemme. Asiantunteva tiimimme korjaa koneen kuin koneen, merkistä riippumatta!

Henkilöstömme

Jari Lehtonen

Huoltotilaukset, korjaukset ja kustannusarviot


Puhelin: 010 583 7991

Sähköposti: jari.lehtonen@pro-huolto.com

Satu Lehtonen

Toimisto, varaosat ja laskutus


Sähköposti: satu.lehtonen@pro-huolto.com

Esa Repo

Asentaja


Sähköposti: esa.repo@pro-huolto.com

Janne Salo

Asentaja


Sähköposti: janne.salo@pro-huolto.com

Jasse Lehtonen

Asentaja


Sähköposti: jasse.lehtonen@pro-huolto.com

Sergei Lomov

Asentaja


Sähköposti: sergei.lomov@pro-huolto.com